subscribe: Posts | Comments

Keramické brousky Belsky BR k testování!

4 comments
Keramické brousky Belsky BR k testování!

Právě jsem se vrátil z Pražské výstavy nožů, kde nám celý den běžela video prezentace. Vidím, že se to odrazilo i na návštěvnosti. Tímto vítám nové návštěvníky, doufám, že se budete vracet pravidelně.

Ale kvůli tomu jsem toto téma nepsal. Několik nožířů se rozhodlo poskytnout své nože k testování, tak se těšte na recenze, nebo pokud budete mít zájem, přihlaste se a otestujte je sami.

A to nejdůležitější nakonec:

Dostali jsme české keramické brousky Belsky BR k testování! Něco pošleme týmu Jakpřežít a dalším stálým redaktorům, ale dost jich zbylo i pro ostatní zájemce. Pokud často brousíte nože, umíte to a máte možnost tuto keramiku porovnat třeba se Spyderco Triangle, Lansky, DMT, případně něčím dalším, s čím máte zkušenosti, napište na mail anunach@atlas.cz a já vám tyto keramické brousky (každému zájemci několik kusů různé hrubosti) zítra pošlu poštou. Samozřejmě zcela zdarma, výměnou za názor, nejlépe opepřený několika fotkami.

 1. PD Saboter says:

  Ok pošli,aspoň budem mať na chvíľku dáku zábavku. Rád otestujem
  Ozvi sa a dám ti adresu

 2. admin says:

  Prosim o opetovne precteni tohoto clanku. Kdo bude mit zajem, napise na mail.

 3. Smile says:

  Krásný den přeji, rád bych se zapojil, ale bohužel nemám možnosti srovnání krom běžné ocílky a brousku… Ale zajímalo by mne, zda je zde možno uvést webové stránky, kde by se případně dal tento brousek zakoupit?

 4. admin says:

  Poslete mi mail s adresou, prosim. Informace o zakoupeni zverejnime o neco pozdeji.

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam