subscribe: Posts | Comments

Muž, žena, divočina (Man, woman, wild)

0 comments
Muž, žena, divočina (Man, woman, wild)

Nový seriál, který vysílá kanál Discovery Channel. Hlavní postavy jsou Myke Hawke, specialista na přežití v přírodě s válečnými zkušenostmi a jeho manželka Ruth, která je známá televizní reportérka.

Jejich společným cílem je přežít 4 dny v divočině pouze se základním vybavením k přežití. Teď si asi myslíte, jakou show nám to Discovery zase připravilo. Nejspíš tyto seriály, kde je hlavním tématem přežití v náročných podmínkách, diváky natolik uchvátilo, že chtějí další a další, ostatně největším průkopníkem byl pan Bear Grylls, který měl a stále má velký úspěch u diváků. Nicméně vraťme se zpět k našemu seriálu. Když jsem se poprvé díval na jeden z prvních dílů tak mne velice uchvátil fakt, že na scéně hraje hlavní roli také žena, která je známá televizní reportérka a teď se objeví v daleko jiném světle, kdy se brodí bahnem, pochutnává si na lidské moči a podobných věcech. To vše se učí od svého manžela, který tyto techniky považuje za běžnou praxi. Ovšem ne vždy se manželům daří podle jejich představ, hlavně teda Ruth zvládá obtížné klimatické podmínky velice špatně, v takovýchto chvílích je Myke její hlavní oporou.

Kanál Discovery Channel nás opravdu zahltil spousty nových dokumentů na téma přežití v extrémních podmínkách, únik z krizové situace atd., ale seriál Muž, žena, divočina je jiný především v tom, že si divák může vychutnat, jak přistupuje k přežití něžné pohlaví a specialista na přírodu.

Více ZDE!
Autor: Lukáš Ž.

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam