subscribe: Posts | Comments

Jak vyrobit vodní filtr – Video návod

6 comments
Jak vyrobit vodní filtr – Video návod

Jak vyrobit vodní filtr

 1. Vláďa says:

  super navod moc se mi to libi. :) to se pak da vyuzit pomalu najakoukoliv vodu pripadne i s prevarenim. dokonalost :)

 2. zalesak05 says:

  Super návod ,ale kdybych tu vodu nepřevařil tak bych si radši předem zamluvil místo na ifekčním :D

 3. tygrzindie says:

  Navod pro zahnání nudy dobrej. Akorát před požitím vody to pokřižování odhalilo tento film. Vhrkly mi až slzi do očí. Tak dokonalou grotesku jsem dlouho neviděl. Komik a jeho svět hadra :) .

 4. Sám jsem sice z přesvědčení bez vyznání, nicméně víra v cokoliv je výraz svobodného názoru člověka a jako takový ho toleruji. Náboženství má navíc v krizových situacích pozitivní vliv na psychiku, pokud se psychicky slabší jedinec upne na jednu věc (modlitba, víra), má mnohem větší šanci se nezbláznit. Dále má náboženství dobrý vliv proti stresu alibismem ve smyslu „bůh to tak chtěl“. Něco se posere, tak než si s tím lámat hlavu, tak je to „boží vůle“ a tím jakýkoli problém ztrácí na důležitosti a je pro jednodušší psychiku daleko stravitelnější.
  Nechci to cílit jako urážku autora, přesto by bylo zajímavé zmínit, že dle oficiálních statistik se počet věřících přímo úměrně snižuje snižuje ve vztahu k vyššímu IQ.
  Přes zmíněné „výhody“ všech náboženství si myslím, že by to měl být především stav duše soukromý, a člověk by to neměl dávat jakkoli na odiv a hlavně to nepatří sem, hlavně ne do zveřejňovaného videa.

 5. A bych jen nekritizoval, kromě této jedinné výše uvedené věci je Míla borec a mám rád (opět kromě výše zmíněného) jeho videa. Co chce, se naučí, co umí, to předává.
  Nebýt toho křižování a podobných di videí nepatřících projevů, za mě by to byl aspirant na nejlepšího videa dělajícího bushcrafťáka.

 6. Ryan says:

  Zajímal by mě zdroj informace o antiseptických účincích kapradí, zejména takhle „na průtok“.

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam