subscribe: Posts | Comments

Orientace a signalizace

6 comments
Orientace a signalizace

Jeden z návštěvníků webu Bushcraft.cz natočil řadu skvělých videí a požádal nás o zveřejnění. Samozřejmě to nemůžeme odmítnout!

Orientace a signalizace – díl první (mapa a kompas)

Orientace a signalizace – díl druhý (ostatní určování směru)

Orientace a signalizace – díl třetí (výklad znamení)

Orientace a signalizace – díl čtvrtý (signální oheň)

 1. Vláďa says:

  Dekuju Petrovi Beranovi a redakci Bushcraftu za skvela videa. Vzal jsem si z toho opravdu hodne a je super to videt i v praxi. Tyto temata se opravdu hodi, hlavne ta orientace. Parkrat uz jsem se ztratil a zachranila me navigace v telefonu. V nem se ale muze vybit baterie. Ted uz mam kompas a beru vsude s sebou. Diky temto videim uz vim jak na to. :) Doufam ze pribydou dalsi, aby se Bushcraft.cz zase rozjel. :)

 2. admin says:

  Máme v plánu cca 20 klipů a stálou spolupráci s Petrem, včetně testů vybavení. Takže určitě je na co se těšit!

  • Vláďa says:

   Skvele. Dekuji vsem, ze to tu nenechate uvadnout. Mam tenhle server moc rad a survival technice jsem propadl. Vice me to spojilo s prirodou a clovek ma hned jiny pohled.

 3. Ahoj, já díky za podporu. Jsem rád že si z toho člověk něco vezme, proto to taky dělám. :) Určitě je na co se těšit, jak admin napsal, máme cca 20 dalších videí které se postupně budou zařazovat. Můžete se těšit například na video o vodě, výrobu pochodní, jedlé rostliny a právě točím videa o pastech… Tak snad se budou líbit. Bear Petr

 4. Milkman says:

  Paradne videjka…naozaj náučne!Najlepšie informácie naozaj super podane!! Dobre sa to zapametá a čo je najlepšie dobre sa na to pozerá, len tak dalej taketo niečo som práve hladal naozaj ti to vyšlo…Určite budeme všetci radi ak budeš v tomto aj nadalej pokračovat!!!

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam