subscribe: Posts | Comments

Když zanedbáte puchýř na noze… Pozor, maso.

3 comments
Když zanedbáte puchýř na noze… Pozor, maso.

V dnešním fotočlánku ukážeme, jak může dopadnout i ten nejobyčejnější puchýř. Citlivé a sluníčkové dušičky poprosím ignorovat tento článek.

Autor fotek ignoroval puchýř, který se mu vytvořil během stavebních prací na domku. Po pár dnech se to ale poněkud vyhrotilo.

 

Jak tomu šlo předejit?

Já používám osvědčený způsob (mimo osobní hygienu, pochopitelně) – pokud cítím, že budu mít puchýř a mám již na tom místě zarudlou pokožku, přelepím ten flek bezpolštářkovou náplastí a je po problému. K vytvoření puchýře nedojde. No a také nosím ponožky se stříbrem, posledních pár let konkrétně ponožky Batac.

Jak předcházíte puchýřům vy? Jak je ošetřujete, když už se vytvoří?

  1. Ondřej says:

    Zdravim. Zajimal by me popis toho jak k tomu doslo. Nejake info o zpusobu vzniku… Jestli spatne boty, ponozky nebo jine..

  2. stanley says:

    Netvrďte mi že tohle byl puchýř. Nejsem snad úplně blbej a nějaký jsem v životě už měl. Možná by to mohl být výron nebo zánět šlach. Jen jste zkopírovali nějaké fotky z netu a k tomu jste vymysleli nějakou omáčku. Už jsem viděl člověka, který absolvoval 10-dení pochod po horách s puchýřem na malíčku, který se mu vytvořil už první den. Kůže mu slezla až na maso, ale nic s čím by skončil v nemocnici.

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam