subscribe: Posts | Comments

Pilka Fiskars – Video recenze

7 comments
Pilka Fiskars – Video recenze

Pilka Fiskars

 1. Jo, mohu potvrdit, nejsem sice vlastnikem ale kamarad ji ma a pochvaluje si ji. Opravdu velice prakticka je ta vysuvna cepel, a presne jak popisujete, provedeni cepele je paradni a velice funkcni.

 2. Kryštof says:

  Mohl bych se zeptat na rozměry? Děkuji :-) K.

 3. Štěpka says:

  Tahle pilka je jeden z nejlepších nástrojů, jaký s sebou člověk v lese může mít.
  Já tu svoji dostal zdarma při koupi sekery. Dlouho mi ležela doma, jednou jsem ji vzal do lesa a teť se bez ní venku neobejdu. Velké hrubé zuby ve dvou řadách krájí dřevo jako máslo, je lehoučká a skladná. Pokácení stromu o průměru kolem 15 cm je dílem několika minut. A cena je vzhledem k její kvalitě směšná. Vřele doporučuji všem!!!

 4. mohu jen doporučit,nemá na trhu konkureci…

 5. EX-man says:

  Měl jsem možnost s pilkou pracovat delší čas. Je to skvělý pomocník, avšak dá se neopatrným zacházením velice snadno zlomit => podařilose mi zlomit dvě, avšak předesílám nedodržení pracovního postupu. V manuálu je, že musí být pilka pouze tažena, né tlačena, což značně zpomaluje práci, tedy jsem na to nedbal a…vydržela opravdu dlouho až jednou se „ucho“ (lupínek) zlomil přímo v dotahovacím šroubku.

 6. Mamarcel says:

  Mozem tuto pilku vrelo odporucat. Dostal som ju ako dar od kamarata a musim uznat ze vybral asi tu najlepsiu pilku za dostupnu cenu. Po kratkom case som ju isiel vyskusat do lesa a les som sa divil ako lahucko sa prerezava drevom, je skladna ta vysuvacia cepel je velmi prakticka. Zubky sa zarezavaju do dreva akoby same a na prepilenie aj velmi hrubych polien netreba vynalozit nijak vela namahy. Za tych par penazi je to fantasticka pila. Ja si ju neviem vynachvalit. Som naozaj vdacny kamosovi ze mi ju kupil…

 7. Silent says:

  Zdar všichni ,

  taky jsem štastným majitelem teto největší skládací pilky od Fiskars :)
  Musím její kvality potvrdit :) )
  Kácel jsem v lese menší stromek jasan průměr cca 15 cm jasan vysoký cca 10m 8DD
  Před použitím pilky předcházel pokus s klasickou sekyrkou mírně tupá nebylo ji na čem nabrousit 8DD sekyrkový pokus trval cca 45 minut kraválu jak prase po celém lese a stromek furt stál 8DDD mrsknul sem ji do báglu a šel . Pak jsem se vrátil s pilkou Fiskars pokácení nadělění na potřebnou délku trvalo cca 5-7 minut provedl jsem asi tři poměrně tiché řezy a bylo hotovo 8DDD
  Takže tuhle pilku a ostatní produkty Fiskars mužu jedině doporučit .
  Jen je škoda že nemají pořízy ze stejného matroše a potahem jako sekyry ://

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam