subscribe: Posts | Comments

Přístřešek originál – Video návod

8 comments
Přístřešek originál – Video návod

Přístřešek originál

 1. atti.hombre says:

  Perfektne zakomponované do terénu…klobúk dole!

 2. kouba says:

  dobrý den tento přístřešek mě velice zaujal ale také by mě zajímalo jak je tu řešen odvod kouře děkuji s pozdravem kouba

  • admin says:

   Dobrý den,
   odvod kouře je zde řešen velice jednoduše. V základní konstrukci stropu nechte jednu „díru“ nezakrytou, kouř tudy bude stoupat. Má-li někdo lepší nápad, bude vítán.

 3. Radek says:

  Z nejruznejsich knizek o preziti jdem nabyl dojmu, ze nechapu vyznam budovani takovychto jednoduchych pristresku. Na kratsi dobu (na prespani) se nevyplati, na delsi dobu neochrani. Vzdycky jsem si spis predstavoval neco jako popisujete v clanku „Výroba zemnice (zemljanky)“ Po shlednuti tohoto videa jsem naprosto zmenil nazor a s obdivem koukam co je mozne z takhle „jednoducheho materialu“ postavit. Autorovi klobouk dolu a diky moc za velice inspirujici video. Jak dlouho zabrala stavba?

 4. Tento člověk je velmistr v přežití…klobouk dolů…

 5. Petr says:

  Omlouvám se, jestli to tady už někdo psal, komentáře nepročítám (někdy ano)

  Jen pár slov, nenosil bych kamení, když bych si chtěl udělat provizorní přístřešek, na jednu noc (čerpání vysoce cenné energie), pokud by však měl sloužit na dýl (v řádu týdnů) tak ano, ale to by pak měl být přístřešek řešen jinak.

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam